درباره‌ رامکا

به حرفه‌ای‌ها بسپارید!

شرکت پارسین بتن سازه آیریک در سال ۱۳۸۹ با کسب رتبه اول مسابقات کانوی بتنی، فعالیت خود را آغاز نمود و این سرآغاز گروهی خلاق و باتجربه بود که عزم خود را جزم کردند تا نسل جدیدی از صنایع شیمی ساختمان، همانند: چسب‌های ساختمانی، روان کننده‌های بتن، افزودنی‌های بتن، ترمیم کننده‌ها، پرایمرها، آب‌بند کننده‌ها، فوم‌ها و… را با برند رامکا تولید کنند.
برندی ماندگار که همانند نامش، پاشنه بتن سازه‌ها را استوار و بادوام حفظ می‌کند و به واسطه تولیداتش می‌تواند بتن‌هایی با مقاومت کششی، فشاری و خمشی بالا تولید کند.
گروه متخصص رامکا در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله)، دانش فنی مورد استفاده در تولید مواد شیمیایی را به شکلی کاملاً بومی و ایرانی به کار گرفته و مواد اولیه ساخت محصولات را به صورت صد درصد داخلی تولید می‌کند. اساس اعتقاد شرکت پارسین بتن سازه آیریک با نام تجاری «رامکا» این است که با تولید محصولات صنایع شیمی ساختمان، بتنی پرمقاومت و نفوذناپذیر تولید کند و تمام مشکلات موجود در ساخت بتن مقاوم را از میان بردارد.

خدمات رامکا

رامکا چه می‌کند؟

برخی از افتخارات ما

 

۰۱

 رتبه‌ی اول مسابقات بتن ACI

۰۲

 رتبه‌ی سوم مسابقات بتن ICI

۰۳

 راه‌یابی به فینال مسابقات بتن دانشگاه امیرکبیر

۰۴

عضویت در هیئت مشاوران افتخاری استاندار قم

۰۵

 مشاور بتنی در پروژه‌های ملی در سطح کشور

۰۶

 مشاور راه‌اندازی خط تولید افزودنی‌های بتن

۰۷

 مهندسینِ تجلیل شده به عنوان نخبه از سوی استاندار

۰۸

ارائه‌ی مقالات مختلف در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی

۰۹

عضویت در هیئت مؤلفین استاندارد ملی

۱۰

رتبه دوم نهمین دوره مسابقات ملی بتن دانشگاه صنعتی امیرکبیر

۱۱

برتری افزودنی روان کننده بتن شرکت رامکا در بیستمین مسابقات ملی بتن در تولید بتن‌هایی با مقاومت ۱۶۰ مگاپاسکال، بتن سبک هدفمند و تیر سبک خمشی

مشتریان رامکا

برخی از مشتریان ما

قرارگاه خاتم الانبیا
سقف بهمن
شهرداری قم
کیبکس
دانشگاه قم
جلا موزاییک برقراری