ابر روان کننده بتن، بهترین افزودنی کاهنده آب بر پایه پلی کربوکسیلات اتر است که به شکلی قوی و مؤثر میزان آب اختلاط را کاهش داده و موجب افزایش دوام و مقاومت بتن سخت شده می‌شود. این محصول کاربردی در شهرهایی که گرمای هوا در ماه‌های گرم سال رو به فزونی می‌رود، جایگاه ویژه‌ای دارد و مورد استقبال اکثر قریب به اتقاق تولیدکنندگان بتن و کارخانه‌های بتن آماده، بتن پیش‌ساخته و… قرار می‌گیرد. بدین‌ترتیب استفاده از این محصول در شهرهای مرکزی ایران، از جمله قم کارایی زیادی داشته است و از همین رو، تولید افزودنی ابر روان کننده بتن قم و ارسال آن به سایر شهرها توسط تولیدکنندگان این شهر امکان‌پذیر شده است.

ابر روان کننده بتن، سومین نسل افزودنی‌های کاهنده آب است که از پلیمرهای شانه‌ای تولید شده است. شاکله مواد تولیدی این محصول، حضور کربوکسیل در آن است که به راحتی می‌تواند با آب و محلول‌های آبی تبادل اکسیژن کند. این نسل از روان کننده بتن برخلاف دیگر نسل‌های افزودنی کاهنده آب، در کنار باردارکنندگی الکترواستاتیکی، خاصیت ممانعت فضایی داشته و در روانی بتن تأثیر مطلوبی از خود بر جای می‌گذارد.

استفاده از این افزودنی در بتن، تأثیرات متفاوتی روی بتن تازه و سخت شده دارد؛ چنان که استفاده از این افزودنی در بتن تازه باعث کاهش آب و افزایش اسلامپ و در بتن سخت شده باعث افزایش دوام، مقاومت و کاهش حرارت‌زایی سیمان می‌شود. مقدار مصرف این افزودنی به صورت تئوریک و آزمایشگاهی ۰٫۱ تا ۱٫۲ وزن سیمان است، اما این میزان در تولید هر مخلوط بتنی یکسان نخواهد بود و بسته به شرایط پروژه، کاربرد و کیفیت بتن تولیدی و… میزان مصرف آن متفاوت است. برای دستیابی به فرمول دقیق میزان مصرف، کافی است مقداری از محصول را در مخلوط بتنی خود استفاده کنید و با معیار آزمون و خطا به نتیجه غایی دست یابید.

شرکت رامکا در قم به عنوان یکی از تولید کنندگان افزودنی‌های بتن، از جمله ابر روان کننده بتن قم، برای حل این مشکل و هموار کردن فرایند خرید، نمونه تست محصول را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. بدین‌ترتیب هر یک از مشتریان می‌توانند از طریق تماس با گروه پشتیبانی رامکا یا ارسال شماره تماس خود در قسمت درخواست نمونه محصول و کلیک روی تب ثبت، به راحتی نمونه رایگان را دریافت کرده و میزان استفاده از محصول را در مخلوط بتنی خود بسنجند.

 

 

 

صنایع شیمی ساختمان رامکا به عنوان برندی برتر در زمینه تولید افزودنی‌های بتنی قم، خلاقیت زیادی به کار گرفته و افزودنی‌های با کیفیتی را جهت کاهش نسبت آب به سیمان تولید کرده است؛ افزودنی‌هایی از جمله ابر روان کننده بتن قم که با برندهایی چون: آرگون، نئون، کوانتوم، پالادیوم، زنون، رادون و… قابل عرضه است.

هر یک از ابر روان کننده‌های تولیدی این شرکت، خصوصیات منحصربه فردی دارند که به صورت ویژه در برگه هر محصول به آن پرداخته شده است. بدین‌ترتیب هر یک از مشتریان می‌توانند با مطالعه برگه محصول و دریافت اطلاعات کافی در این زمینه، متناسب با شرایط پروژه خود محصول نهایی را انتخاب نموده و سفارش دهند.

 

شرکت رامکا جهت آسانی فرایند خرید برای مشتریان خود، امکان مشاوره رایگان را فراهم نموده است؛ به طوری که هر یک از مشتریان می‌توانند با کلیک روی درخواست مشاوره رایگان، اطلاعات خود را وارد کرده و از تجربیات فراوان تیم رامکا برخوردار شوند. همچنین می‌توانند از طریق تماس با واحد پشتیبانی این شرکت، پیرامون نیازهای پروژه خود گفتگو کرده و اطلاعات کافی را در زمینه خرید افزودنی‌های بتن، از جمله ابر روان کننده بتن قم به دست آورند.

برای خرید محصولات رامکا کافی است از طریق برگه تماس با ما، فرم مورد نظر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت جهت گفتگو با شما تماس گرفته شود. همچنین می‌توانید به راحتی از درگاه تلگرام با کارشناسان فروش شرکت رامکا تماس حاصل نموده و پیرامون پروژه‌تان گفتگو کنید.

آدرس: قم، خیابان لقمان، طبقه فوقانی مسجد امام حسین (ع)

تماس۰۲۵۳۳۵۵۷۵۹۶ | ۰۲۵۳۳۵۵۶۷۶۷