فوق روان کننده بتن، محصولی کاربردی و عالی در ساخت و سازهای بتنی است که به عنوان یکی از افزودنی‌های پرتقاضا در شهرهای مرکزی ایران مورد استقبال قرار گرفته است. علت تقاضای این افزودنی در شهرهای مرکزی ایران از جمله قم، کاهش مطلوب نسبت آب به سیمان است بدون اینکه تأثیری در میزان مقاومت بتن ایجاد کند. فوق روان کننده بتن قم از دو جزء اصلی پلی نفتالین سولفونات و فرمالدهید ملامین سولفونات تشکیل شده است و همین مواد اولیه تشکیل‌دهنده آن در میزان سودآوری پروژه اهمیت زیادی دارند.

این مواد که مقاومت سایشی، فشاری و خمشی بتن را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند، طی واکنش اولیه با مخلوط بتنی، ذرات الکترواستاتیکی را باردار می‌کنند. بدین‌ترتیب، ذرات تا حد زیادی از هم باز شده و در نتیجه، حدود ۱۰ تا ۲۵% نیاز آبی مخلوط بتن کم می‌شود.

استفاده از فوق روان کننده بتن قم در دو شکل امکان‌پذیر است. در واقع امکان بکارگیری این محصول هم در بچینگ وجود دارد و هم در محل پروژه. فقط کافی است به مقدار دقیق در مخلوط بتنی مورد استفاده قرار گیرد؛ چرا که استفاده بیشتر یا کمتر از مقدار توصیه شده که شرکت تولیدکننده روی بسته‌بندی محصول درج می‌نماید، باعث ایجاد تغییرات نامطلوبی در خواص نهایی بتن می‌شود. از این رو هنگام مصرف این افزودنی، باید شناخت کافی از بتن و روند طرح اختلاط آن داشته باشید.

 

شرکت پارسین بتن سازه آیریک با نام تجاری رامکا، گامی بزرگ در جهت تولید افزودنی‌های بتن برداشته است. این شرکت با تولید افزودنی‌های کاهنده آب، زودگیر بتن، ترمیم‌کننده‌ها، محصولات مربوط به عمل‌آوری و… در مسیر ساخت و تولید بتن‌های باکیفیت قدم برداشته تا از این رهگذر دانش فنی خود را به شکلی کاملاً بومی به کار گیرد و محصولاتی صددرصد داخلی تولید کند.

در تولید فوق روان کننده بتن قم، شرکت رامکا با بهره‌گیری از اطلاعات فنی تیم متخصص خود روند ساخت را در پیش گرفته و نسل دوم افزودنی‌های کاهنده آب را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا هر یک از مشتریان با بکارگیری این محصولات، بتنی باکیفیت بدون جداشدگی و آب‌انداختگی تولید کنند. شرکت پارسین بتن سازه آیریک، در کنار فروش حضوری خود در شهر مقدس قم، از طریق درگاه الکترونیکی رامکا به عرضه محصولات خود پرداخته است. بدین‌ترتیب هر یک از مشتریان به راحتی می‌توانند جهت خرید ملزومات و افزودنی‌های بتنی وارد درگاه رامکا شده و از طریق تماس با واحد پشتیبانی، اطلاعات کافی را در زمینه قیمت و نحوه ارسال این محصولات به دست آورند.

آنچه صنایع شیمی ساختمان رامکا را از سایر شرکت‌های تولیدکننده افزودنی متمایز کرده است، اطلاعات کارامدی است که در خصوص هر یک از محصولات خود ارائه کرده است.

این شرکت به صورت کامل اطلاعاتی در زمینه ویژگی‌های فنی، کاربردها، خواص، استانداردها و میزان و روش مصرف هر یک از انواع فوق روان کننده بتن قم بیان کرده و علاوه بر این اطلاعات که امکان مقایسه محصول را با محصولات سایر شرکت‌های تولیدکننده افزودنی فراهم می‌کند، کاتالوگ و دیتاشیت محصولات خود را به صورت پیوست در صفحه محصول قرار داده تا دسترسی مسئولین خرید شرکت‌ها نسبت به اطلاعات محصول آسان‌تر فراهم شود.

برای خرید فوق روان کننده بتن رامکا کافی است با مشاوران پشتیبانی شرکت تماس حاصل نموده و با ارائه اطلاعات پروژه خود، نمونه‌ رایگان از محصول درخواستی خود دریافت کرده و بعد از تست محصول، جهت سفارش و خرید آن اقدام کنید.

 

آدرس: قم، خیابان لقمان، طبقه فوقانی مسجد امام حسین (ع)

تماس: ۰۲۵۳۳۵۵۷۵۹۶ | ۰۲۵۳۳۵۵۶۷۶۷